1. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Egyéni szabadprogram elődöntő

16:00-18:30
Páros rövidprogram döntő (Új időpontban)
Vegyespáros rövidprogram döntő

null

Műugrás

19:30-20:30
Csapatverseny

2. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Páros szabadprogram elődöntő

16:00-17:30
Egyéni rövidprogram döntő

null

Műugrás

12:30-13:30
Női 1m-es műugrás selejtező

19:30-22:15
Vegyes 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/Női 1m-es műugrás döntő

3. Nap

null

Műúszás

9:00-10:00
Egyéni szabadprogram döntő

16:00-17:15
Csapat rövidprogram döntő

null

Műugrás

12:00-14:30
Férfi 1m-es műugrás selejtező

19:30-22:15
Vegyes 3m-es szinkronugrás döntő/Férfi 1m-es műugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

11:00-12:15
W 5 km

14:45-16:00
M 5 km

4. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Csapat szabadprogram elődöntő (Törölve)
Páros rövidprogram döntő

16:00-17:45
Kombinációs kűr döntő

null

Műugrás

12:00-14:00
Női 10m-es toronyugrás selejtező

19:30-22:30
Férfi 3m-es szinkronugrás döntő/Női 10m-es toronyugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

10:00-12:00
W 10 km

14:00-16:00
M 10 km

5. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Páros/vegyespáros szabadprogram döntő

16:30-18:00
Csapat szabadprogram döntő

null

Műugrás

12:00-14:30
Férfi 3m-es műugrás selejtező

19:30-22:30
Női 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/ Férfi 3m-es műugrás döntő

6. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Highlights kűr döntő + Gála

null

Műugrás

12:00-14:00
Női 3m-es műugrás selejtező

17:00-20:00
Férfi 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/Női 3m-es műugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

14:30-16:00
Team event 5 km

7. Nap

null

Műugrás

12:00-13:45
Férfi 10m-es toronyugrás selejtező

18:00-21:15
Női 3m-es szinkronugrás döntő/Férfi 10m-es toronyugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

9:30/9:40-15:30
M/W 25 km

8. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
400m NŐI vegyes
400m FFI gyors
50m NŐI gyors
50m FFI hát
100m NŐI pillangó
100m FFI mell
4x100m NŐI gyorsváltó
4x100m FFI gyorsváltó
800m NŐI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 400m NŐI vegyes döntő
18:09 – 400m FFI gyors döntő
18:18 – 50m NŐI gyors középdöntők
18:25 – 50m FFI hát középdöntők
18:31 – 100m NŐI pillangó középdöntők
18:40 – 400m NŐI vegyes eredményhirdetés
18:50 – 400m FFI gyors eredményhirdetés
19:00 – 100m FFI mell középdöntők
19:08 – 4x100m NŐI gyorsváltó döntő
19:16 – 4x100m FFI gyorsváltó döntő
19:24 – 4x100m NŐI gyorsváltó eredményhirdetés
19:34 – 4x100m FFI gyorsváltó eredményhirdetés

9. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
100m FFI gyors
100m NŐI mell
200m FFI pillangó
50m NŐI hát
4x200m MIX gyorsváltó
1500m FFI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 800m NŐI gyors döntő
18:13 – 100m FFI mell döntő
18:18 – 100m NŐI pillangó döntő
18:24 – 100m FFI gyors középdöntők
18:32 – 100m NŐI mell középdöntők
18:41 – 200m FFI pillangó középdöntők
18:51 – 50m NŐI hát középdöntők
18:58 – 800m NŐI gyors eredményhirdetés
19:08 – 100m FFI mell eredményhirdetés
19:18 – 100m NŐI pillangó eredményhirdetés
19:28 – 50m FFI hát döntő
19:33 – 50m NŐI gyors döntő
19:38 – 4x200m MIX gyorsváltó döntő
19:51 – 50m FFI hát eredményhirdetés
20:01 – 50m NŐI gyors eredményhirdetés
20:11 – 4x200m MIX gyorsváltó eredményhirdetés

10. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m FFI vegyes
200m NŐI pillangó
100m FFI hát
200m NŐI gyors
200m FFI mell
4x200m FFI gyorsváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 1500m FFI gyors döntő
18:20 – 100m FFI gyors döntő
18:25 – 100m NŐI mell döntő
18:31 – 100m FFI hát középdöntők
18:39 – 200m NŐI pillangó középdöntők
18:50 – 200m FFI mell középdöntők
19:00 – 1500m FFI gyors eredményhirdetés
19:10 – 100m FFI gyors eredményhirdetés
19:20 – 100m NŐI mell eredményhirdetés
19:30 – 50m NŐI hát döntő
19:35 – 200m FFI vegyes középdöntők
19:45 – 200m NŐI gyors középdöntők
19:55 – 200m FFI pillangó döntő
20:01 – 4x200m FFI gyorsváltó döntő
20:13 – 50m NŐI hát eredményhirdetés
20:23 – 200m FFI pillangó eredményhirdetés
20:33 – 4x200m FFI gyorsváltó eredményhirdetés

11. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m FFI gyors
200m NŐI mell
50m FFI pillangó
100m NŐI hát
4x100m MIXED vegyesváltó
1500m NŐI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 200m NŐI pillangó döntő
18:07 – 100m FFI hát döntő
18:12 – 100m NŐI hát középdöntők
18:21 – 200m FFI gyors középdöntők
18:31 – 200m NŐI mell középdöntők
18:42 – 50m FFI pillangó középdöntők
18:48 – 200m NŐI pillangó eredményhirdetés
18:58 – 100m FFI hát eredményhirdetés
19:08 – 200m NŐI gyors döntő
19:15 – 200m FFI mell döntő
19:22 – 200m FFI vegyes döntő
19:28 – 4x100m MIXED vegyesváltó döntő
19:37 – 200m NŐI gyors eredményhirdetés
19:47 – 200m FFI mell eredményhirdetés
19:57 – 200m FFI vegyes eredményhirdetés
20:07 – 4x100m MIXED vegyesváltó eredményhirdetés

12. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
100m NŐI gyors
50m FFI mell
200m NŐI vegyes
200m FFI hát
4x200m NŐI gyorsváltó
800m FFI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 1500m NŐI gyors döntő
18:21 – 50m FFI pillangó döntő
18:26 – 100m NŐI hát döntő
18:32 – 200m FFI hát középdöntők
18:42 – 100m NŐI gyors középdöntők
18:51 – 50m FFI mell középdöntők
18:57 – 1500m NŐI gyors eredményhirdetés
19:07 – 50m FFI pillangó eredményhirdetés
19:17 – 100m NŐI hát eredményhirdetés
19:27 – 200m NŐI mell döntő
19:34 – 200m FFI gyors döntő
19:40 – 200m NŐI vegyes középdöntők
19:51 – 4x200m NŐI gyorsváltó döntő
20:04 – 200m NŐI mell eredményhirdetés
20:14 – 200m FFI gyors eredményhirdetés
20:24 – 4x200m NŐI gyorsváltó eredményhirdetés

13. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m NŐI hát
50m FFI gyors
50m NŐI pillangó
100m FFI pillangó
50m NŐI mell
4x100m MIX gyorsváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 800m FFI gyors döntő
18:13 – 100m NŐI gyors döntő
18:19 – 50m FFI mell döntő
18:25 – 200m NŐI hát középdöntők
18:36 – 50m FFI gyors középdöntők
18:42 – 50m NŐI pillangó középdöntők
18:49 – 100m FFI pillangó középdöntők
18:57 – 50m NŐI mell középdöntők
19:04 – 800m FFI gyors eredményhirdetés
19:14 – 100m NŐI gyors eredményhirdetés
19:24 – 200m FFI hát döntő
19:30 – 200m NŐI vegyes döntő
19:37 – 4x100m MIX gyorsváltó döntő
19:45 – 50m FFI mell eredményhirdetés
19:55 – 200m FFI hát eredményhirdetés
20:05 – 200m NŐI vegyes eredményhirdetés
20:15 – 4x100m MIX gyorsváltó eredményhirdetés

14. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
400m FFI vegyes
400m NŐI gyors
4x100m FFI vegyesváltó
4x100m NŐI vegyesváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 50m NŐI pillangó döntő
18:05 – 50m FFI gyors döntő
18:10 – 50m NŐI mell döntő
18:15 – 100m FFI pillangó döntő
18:20 – 50m NŐI pillangó eredményhirdetés
18:30 – 50m FFI gyors eredményhirdetés
18:40 – 200m NŐI hát döntő
18:47 – 400m FFI vegyes döntő
18:56 – 50m NŐI mell eredményhirdetés
19:06 – 100m FFI pillangó eredményhirdetés
19:16 – 400m NŐI gyors döntő
19:25 – 4x100m FFI vegyesváltó döntő
19:33 – 4x100m NŐI vegyesváltó döntő
19:42 – 200m NŐI hát eredményhirdetés
19:52 – 400m FFI vegyes eredményhirdetés
20:02 – 400m NŐI gyors eredményhirdetés
20:12 – 4x100m FFI vegyesváltó eredményhirdetés
20:22 – 4x100m NŐI vegyesváltó eredményhirdetés

1. Nap

1. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Egyéni szabadprogram elődöntő

16:00-18:30
Páros rövidprogram döntő (Új időpontban)
Vegyespáros rövidprogram döntő

null

Műugrás

19:30-20:30
Csapatverseny

2. Nap

2. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Páros szabadprogram elődöntő

16:00-17:30
Egyéni rövidprogram döntő

null

Műugrás

12:30-13:30
Női 1m-es műugrás selejtező

19:30-22:15
Vegyes 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/Női 1m-es műugrás döntő

3. Nap

3. Nap

null

Műúszás

9:00-10:00
Egyéni szabadprogram döntő

16:00-17:15
Csapat rövidprogram döntő

null

Műugrás

12:00-14:30
Férfi 1m-es műugrás selejtező

19:30-22:15
Vegyes 3m-es szinkronugrás döntő/Férfi 1m-es műugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

11:00-12:15
W 5 km

14:45-16:00
M 5 km

4. Nap

4. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Csapat szabadprogram elődöntő (Törölve)
Páros rövidprogram döntő

16:00-17:45
Kombinációs kűr döntő

null

Műugrás

12:00-14:00
Női 10m-es toronyugrás selejtező

19:30-22:30
Férfi 3m-es szinkronugrás döntő/Női 10m-es toronyugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

10:00-12:00
W 10 km

14:00-16:00
M 10 km

5. Nap

5. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Páros/vegyespáros szabadprogram döntő

16:30-18:00
Csapat szabadprogram döntő

null

Műugrás

12:00-14:30
Férfi 3m-es műugrás selejtező

19:30-22:30
Női 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/ Férfi 3m-es műugrás döntő

6. Nap

6. Nap

null

Műúszás

9:00-11:00
Highlights kűr döntő + Gála

null

Műugrás

12:00-14:00
Női 3m-es műugrás selejtező

17:00-20:00
Férfi 10m-es szinkrontoronyugrás döntő/Női 3m-es műugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

14:30-16:00
Team event 5 km

7. Nap

7. Nap

null

Műugrás

12:00-13:45
Férfi 10m-es toronyugrás selejtező

18:00-21:15
Női 3m-es szinkronugrás döntő/Férfi 10m-es toronyugrás döntő

null

Nyíltvízi Úszás - Lupa tó

9:30/9:40-15:30
M/W 25 km

8. Nap

8. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
400m NŐI vegyes
400m FFI gyors
50m NŐI gyors
50m FFI hát
100m NŐI pillangó
100m FFI mell
4x100m NŐI gyorsváltó
4x100m FFI gyorsváltó
800m NŐI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 400m NŐI vegyes döntő
18:09 – 400m FFI gyors döntő
18:18 – 50m NŐI gyors középdöntők
18:25 – 50m FFI hát középdöntők
18:31 – 100m NŐI pillangó középdöntők
18:40 – 400m NŐI vegyes eredményhirdetés
18:50 – 400m FFI gyors eredményhirdetés
19:00 – 100m FFI mell középdöntők
19:08 – 4x100m NŐI gyorsváltó döntő
19:16 – 4x100m FFI gyorsváltó döntő
19:24 – 4x100m NŐI gyorsváltó eredményhirdetés
19:34 – 4x100m FFI gyorsváltó eredményhirdetés

9. Nap

9. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
100m FFI gyors
100m NŐI mell
200m FFI pillangó
50m NŐI hát
4x200m MIX gyorsváltó
1500m FFI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 800m NŐI gyors döntő
18:13 – 100m FFI mell döntő
18:18 – 100m NŐI pillangó döntő
18:24 – 100m FFI gyors középdöntők
18:32 – 100m NŐI mell középdöntők
18:41 – 200m FFI pillangó középdöntők
18:51 – 50m NŐI hát középdöntők
18:58 – 800m NŐI gyors eredményhirdetés
19:08 – 100m FFI mell eredményhirdetés
19:18 – 100m NŐI pillangó eredményhirdetés
19:28 – 50m FFI hát döntő
19:33 – 50m NŐI gyors döntő
19:38 – 4x200m MIX gyorsváltó döntő
19:51 – 50m FFI hát eredményhirdetés
20:01 – 50m NŐI gyors eredményhirdetés
20:11 – 4x200m MIX gyorsváltó eredményhirdetés

10. Nap

10. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m FFI vegyes
200m NŐI pillangó
100m FFI hát
200m NŐI gyors
200m FFI mell
4x200m FFI gyorsváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 1500m FFI gyors döntő
18:20 – 100m FFI gyors döntő
18:25 – 100m NŐI mell döntő
18:31 – 100m FFI hát középdöntők
18:39 – 200m NŐI pillangó középdöntők
18:50 – 200m FFI mell középdöntők
19:00 – 1500m FFI gyors eredményhirdetés
19:10 – 100m FFI gyors eredményhirdetés
19:20 – 100m NŐI mell eredményhirdetés
19:30 – 50m NŐI hát döntő
19:35 – 200m FFI vegyes középdöntők
19:45 – 200m NŐI gyors középdöntők
19:55 – 200m FFI pillangó döntő
20:01 – 4x200m FFI gyorsváltó döntő
20:13 – 50m NŐI hát eredményhirdetés
20:23 – 200m FFI pillangó eredményhirdetés
20:33 – 4x200m FFI gyorsváltó eredményhirdetés

11. Nap

11. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m FFI gyors
200m NŐI mell
50m FFI pillangó
100m NŐI hát
4x100m MIXED vegyesváltó
1500m NŐI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 200m NŐI pillangó döntő
18:07 – 100m FFI hát döntő
18:12 – 100m NŐI hát középdöntők
18:21 – 200m FFI gyors középdöntők
18:31 – 200m NŐI mell középdöntők
18:42 – 50m FFI pillangó középdöntők
18:48 – 200m NŐI pillangó eredményhirdetés
18:58 – 100m FFI hát eredményhirdetés
19:08 – 200m NŐI gyors döntő
19:15 – 200m FFI mell döntő
19:22 – 200m FFI vegyes döntő
19:28 – 4x100m MIXED vegyesváltó döntő
19:37 – 200m NŐI gyors eredményhirdetés
19:47 – 200m FFI mell eredményhirdetés
19:57 – 200m FFI vegyes eredményhirdetés
20:07 – 4x100m MIXED vegyesváltó eredményhirdetés

12. Nap

12. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
100m NŐI gyors
50m FFI mell
200m NŐI vegyes
200m FFI hát
4x200m NŐI gyorsváltó
800m FFI gyors

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 1500m NŐI gyors döntő
18:21 – 50m FFI pillangó döntő
18:26 – 100m NŐI hát döntő
18:32 – 200m FFI hát középdöntők
18:42 – 100m NŐI gyors középdöntők
18:51 – 50m FFI mell középdöntők
18:57 – 1500m NŐI gyors eredményhirdetés
19:07 – 50m FFI pillangó eredményhirdetés
19:17 – 100m NŐI hát eredményhirdetés
19:27 – 200m NŐI mell döntő
19:34 – 200m FFI gyors döntő
19:40 – 200m NŐI vegyes középdöntők
19:51 – 4x200m NŐI gyorsváltó döntő
20:04 – 200m NŐI mell eredményhirdetés
20:14 – 200m FFI gyors eredményhirdetés
20:24 – 4x200m NŐI gyorsváltó eredményhirdetés

13. Nap

13. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
200m NŐI hát
50m FFI gyors
50m NŐI pillangó
100m FFI pillangó
50m NŐI mell
4x100m MIX gyorsváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 800m FFI gyors döntő
18:13 – 100m NŐI gyors döntő
18:19 – 50m FFI mell döntő
18:25 – 200m NŐI hát középdöntők
18:36 – 50m FFI gyors középdöntők
18:42 – 50m NŐI pillangó középdöntők
18:49 – 100m FFI pillangó középdöntők
18:57 – 50m NŐI mell középdöntők
19:04 – 800m FFI gyors eredményhirdetés
19:14 – 100m NŐI gyors eredményhirdetés
19:24 – 200m FFI hát döntő
19:30 – 200m NŐI vegyes döntő
19:37 – 4x100m MIX gyorsváltó döntő
19:45 – 50m FFI mell eredményhirdetés
19:55 – 200m FFI hát eredményhirdetés
20:05 – 200m NŐI vegyes eredményhirdetés
20:15 – 4x100m MIX gyorsváltó eredményhirdetés

14. Nap

14. Nap

null

Úszás - Előfutamok

Előfutamok kezdés 10:00
400m FFI vegyes
400m NŐI gyors
4x100m FFI vegyesváltó
4x100m NŐI vegyesváltó

null

Úszás - Középdöntők, döntők

Középdöntők, döntők kezdés 18:00
18:00 – 50m NŐI pillangó döntő
18:05 – 50m FFI gyors döntő
18:10 – 50m NŐI mell döntő
18:15 – 100m FFI pillangó döntő
18:20 – 50m NŐI pillangó eredményhirdetés
18:30 – 50m FFI gyors eredményhirdetés
18:40 – 200m NŐI hát döntő
18:47 – 400m FFI vegyes döntő
18:56 – 50m NŐI mell eredményhirdetés
19:06 – 100m FFI pillangó eredményhirdetés
19:16 – 400m NŐI gyors döntő
19:25 – 4x100m FFI vegyesváltó döntő
19:33 – 4x100m NŐI vegyesváltó döntő
19:42 – 200m NŐI hát eredményhirdetés
19:52 – 400m FFI vegyes eredményhirdetés
20:02 – 400m NŐI gyors eredményhirdetés
20:12 – 4x100m FFI vegyesváltó eredményhirdetés
20:22 – 4x100m NŐI vegyesváltó eredményhirdetés